Rozwijaj się z nami

Wypełnij ankietę aby otrzymać 6 m-cy DobregoGabinetu za darmo! Tylko do 3.05.2020 r.!

30 kwietnia 2020

Stale dążymy do tego, aby się udoskonalać. Zależy nam na tym, abyśmy jak najlepiej znali i rozumieli realne potrzeby i wyzwania psychologów, psychoterapeutów, coachów czy logopedów. W tym celu chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszym badaniu – ankiecie o Waszych rodzinnych wyzwaniach w gabinecie, zespole czy ośrodku. Osobom które wypełnią ankietę oferujemy 6 m-cy DobregoGabinetu za darmo!

W ankiecie pytamy o praktyczne, codzienne wyzwania związane z notatkami, kalendarzem spotkań, wdrożaniem RODO, administrowaniem indywidualnym gabinetem, zespołem oraz małymi ośrodkami.  

Interesuje nas co jest w Waszej pracy trudne i sprawia Wam najwięcej kłopotów. Na podstawie tych odpowiedzi będziemy mogli jeszcze lepiej dostosować program DobregoGabinetu do Waszych potrzeb. Będziemy również poruszać interesujące Was zagadnienia na naszym blogu.

Aplikacja DobregoGabinetu

Jednym z takich udoskonaleń jest wprowadzenie darmowej aplikacji mobilnej DobregoGabientu, z którą możesz być na bieżąco z Twoimi terminami gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja daje Ci również dostęp do kartoteki klientów dzięki czemu np. dane kontaktowe masz zawsze pod ręką. Nie musisz się również bać o bałagan w notatkach i czy luźne kartki papieru z notatkami: możesz dodać notatkę lub zdjęcie odręcznych zapisków do każdego spotkania.

Apka jest już do pobrania w sklepie Google Play. Czekamy jeszcze na akceptację w AppStore.

Jak możesz wypełnić ankietę? Ankieta dla psychologa/ psychoterapeuty jest dostępna pod adresem: https://forms.gle/GiFAveLxSTdv2G41A .

Jeśli jesteś coachem przygotowaliśmy dla Ciebie ankietę pod tym adresem: https://forms.gle/jCfMSVyVxkQQHPBF9

Wypełniłem/-am, co dalej?

Po wypełnieniu ankiety zobaczysz specjalny link do rejestracji w DobrymGabinecie. W tym celu użyj tego samego adresu e-mail, który podałeś/-aś w ankiecie. My w przeciągu 48h przedłużymy Twój abonament dając Ci 6 m-cy DobregoGabinetu za darmo. W tym czasie będziemy wprowadzać udoskonalenia zgodnie z odpowiedziami w ankiecie. Chętnie pomożemy również zacząć korzystać z programu i odpowiemy na Twoje ewentualne pytania. Pamiętaj, że akcja jest ograniczona w czasie i trwa tylko do 3.05.2020 r. (włącznie). Jeśli znasz kogoś kto potencjalnie będzie zainteresowany podeślij mu proszę naszą ankietę – zależy nam na możliwie szerokim badaniu.

Podsumowanie

W ramach naszego badania Twoich preferencji możesz otrzymać aż 6 m-cy DobregoGabinetu za darmo. Warunkiem jest wypełnienie ankiety do 3.05.2020 r. Z programem:

  • dostaniesz bezpieczne miejsce na przechowywanie notatek po każdym spotkaniu,
  • Przygotujesz się dzięki temu do superwizji bez obawy o szukanie kartek po sesjach,
  • Wygodny kalendarz pozwoli Ci zapanować nad zmianami terminów sesji przez pacjentów,
  • A także będziesz mógł/mogła przypomnieć o spotkaniu z automatycznymi powiadomieniami,
  • Wydrukujesz gotową klauzulę RODO i wdrożysz przepisy w gabinecie,
  • Ponadto wystawisz faktury i łatwo znajdziesz informacje o rozliczonych spotkaniach,
  • Całą administrację/ notatki/ kalendarz będziesz miał/-a w jednym miejscu,

Wypełnij ankietę i zobacz co DobryGabinet może zrobić dla Ciebie!

Oceń artykuł

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij go znajomym!

.

Wybrane dla Ciebie

Badanie

Jak otworzyć gabinet psychologiczny?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób boryka się z problemami natury psychicznej, wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne staje się coraz bardziej potrzebne. W tej sytuacji otwarcie własnego gabinetu psychologicznego może dać Ci nie tylko wiele satysfakcji z pomocy innym ludziom, ale także pewne źródło dobrego dochodu. Jednak, aby to zrobić, potrzebna jest nie tylko pasja, lecz również wiedza i doświadczenie biznesowe. Poniżej znajdziesz 10 kroków, które pomogą Ci otworzyć gabinet psychologiczny i skutecznie go prowadzić.