Rozwijaj się z nami

Ankieta dla terapeuty/coacha i 6 m-cy darmowego dostępu trwa dalej!

4 maja 2020

Nasza akcja darmowego dostępu do DobregoGabinetu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i odzewem. Dlatego też postanowiliśmy ją przedłużyć również w maju, tak aby Ci z Was którzy nie zdążyli wypełnić ankiety w długi majowy weekend mogli skorzystać z naszej promocji.

Przypomnę, iż pytamy Was o codzienne wyzwania i trudności w pracy w gabinecie, zespole czy małym ośrodku. Interesują nas specyficzne wyzwania w Twojej codziennej pracy, sposoby w jakie sobie z nimi radzisz i problemy jakie napotykasz. Na podstawie tych danych będziemy ulepszać i udoskonalać nasz program do administracji i zarządzania gabinetem czy ośrodkiem DobryGabinet. Jest to dla nas bardzo cenne, abyśmy mogli poznać Wasze preferencje i bieżące wyzwania w możliwie szerokiej grupie.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w badaniu otrzymają od nas darmowy dostęp do DobregoGabinetu na okres 6 m-cy. Aby skorzystać z promocji należy założyć konto poprzez link, który pokaże się po wypełnieniu ankiety.

Badanie/ankieta

ankieta

Zachęcamy do wypełniania ankiety i skorzystania z darmowego, pół rocznego abonamentu.

Link do ankiety dla psychologów/psychoterapeutów/ logopedów:

https://forms.gle/Q5WqoNmrHJ3abjDM6

Link do ankiety dla coachów:

https://forms.gle/viRrQ5wsAWruo9KDA

Warto się pośpieszyć, akcja jest ograniczona w czasie!

Co daje Ci DobryGabinet?

Co możesz na tym zyskać? DobryGabinet to program, który pomaga Ci pamiętać o wielu sprawach w Twoim gabinecie, np. przypomni o spotkaniach. W łatwy sposób będziesz mógł/-a kontrolować Twój harmonogram z wygodnym kalendarzem, przekładać spotkania, sprawdzić dostępność miejsc i umawiać nowych klientów.

kalendarz

Bezpiecznie i łatwo przechowasz Twoje notatki (wystarczy zrobić zdjęcie i załączyć przez aplikację!) czy wpiszesz własne do programu. W ten sposób wszystko uporządkujesz i będziesz miał/-a w jednym miejscu. Bez szukania czy przechowywania kartek! Dzięki temu łatwo przygotujesz się np. do superwizji.

historia_spotkan

DobryGabinet to także darmowa aplikacja na Twój telefon.

Aplikacja DobregoGabinetu

Po każdym spotkaniu możesz zaznaczyć (w darmowej aplikacji) czy pacjent zapłacił za spotkanie dzięki czemu na koniec m-ca łatwo sprawdzisz finanse i opłacone sesje.

Z aplikacją nie będziesz musiał/-a szukać już kontaktów do klientów – wszystkie dane masz pod ręką!

Szybko i wygodnie wystawisz faktury i wyślesz do klientów. A dodatkowo wygenerujesz i przechowasz gotowe klauzule RODO dla Twoich pacjentów.

Dlatego też wypełnij ankietę w maju i korzystaj 6 m-cy za darmo.

Link do ankiety dla psychologów/psychoterapeutów/ logopedów:

https://forms.gle/Q5WqoNmrHJ3abjDM6

Link do ankiety dla coachów:

https://forms.gle/viRrQ5wsAWruo9KDA

Dziękujemy za udział w badaniu!

Oceń artykuł

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij go znajomym!

.

Wybrane dla Ciebie

Badanie

Jak otworzyć gabinet psychologiczny?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób boryka się z problemami natury psychicznej, wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne staje się coraz bardziej potrzebne. W tej sytuacji otwarcie własnego gabinetu psychologicznego może dać Ci nie tylko wiele satysfakcji z pomocy innym ludziom, ale także pewne źródło dobrego dochodu. Jednak, aby to zrobić, potrzebna jest nie tylko pasja, lecz również wiedza i doświadczenie biznesowe. Poniżej znajdziesz 10 kroków, które pomogą Ci otworzyć gabinet psychologiczny i skutecznie go prowadzić.