Rozwijaj się z nami

Kim jesteśmy? Co robimy i dlaczego? Poznaj sekrety programu do gabinetu!

29 października 2019

Pomysł

Pomysł na program do gabinetu dla psychologów, psychoterapeutów i coachów pojawił się dawno. Karol, założyciel i pomysłodawca tego projektu od dawna obserwował jak jego żona Marta pracuje jako psychoterapeutka. Przyglądał się jak zmaga się ze sprawami administracyjnymi w swoim gabinecie. Podobne problemy miały koleżanki i znajome Marty. Okazało się, że również Coachowie w swoich gabinetach mają takie wyzwania.

Problemy

Okazało się, że terapeuci nie mogą się w całości skupić na pracy z pacjentami w gabinecie. Podobnie jak coachowie. Oprócz czasu spędzonego w gabinetach na sesjach czeka ich jeszcze mnóstwo dodatkowej pracy:

  • superwizje, na które trzeba przygotować notatki z sesji,
  • wystawianie faktury klientom,
  • podliczanie kosztów i przychodów w gabinecie dla księgowej,
  • reklama i marketing gabinetu, pozyskiwania nowych klientów,
  • recepcja – umawianie klientów na różne godziny,
  • szkolenia, konferencje, rozwój.
  • sprawy prawne związane z RODO,
  • i wiele innych…

Rozwiązanie – program do gabinetu

Postanowiliśmy rozwiązać te problemy i ułatwić pracę terapeutów i coachów. Owocem tego projektu jest DobryGabinet, który pomaga w codziennych zadaniach administracyjnych; dba o bezpieczeństwo i aspekty prawne; ułatwia pracę i sprawia, że administrację można ogarnąć szybciej i łatwiej. A pozyskany czas można spędzić z innymi klientami, rodziną, psem, sportowo albo odpoczywając 🙂

Kilka słów o nas

Jesteśmy małym, ale zgranym zespołem z Wrocławia. W pracy nad projektem DobregoGabinetu pomagają nam ludzie z całej Polski. Mamy kompetencje i wieloletnie doświadczenie aby zrobić to dobrze, zgodnie ze sztuką i z troską o naszych użytkowników. Jesteśmy profesjonalistami i chcemy dać naszym klientom wygodny i bezpieczny program do gabinetu, którego będą chcieli używać. Dzięki temu, że znamy ich potrzeby (wygodny kalendarz, szybkie wystawianie faktur, bezpieczne miejsce na notatki, etc.) i styl pracy wierzymy, że możemy to zrobić naprawdę dobrze!

Sprawdź nas!

Czy udało nam się zrobić taki program do gabinetu terapeuty i coacha, który odpowiada na Twoje potrzeby i ułatwi Ci pracę? Zarejestruj się i sprawdź już dzisiaj! Pierwsze 30 dni jest całkowicie darmowe i nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Spróbuj już dziś!

Oceń artykuł

Spodobał Ci się ten artykuł?

Udostępnij go znajomym!

.

Wybrane dla Ciebie

Od kuchnii

Jak otworzyć gabinet psychologiczny?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób boryka się z problemami natury psychicznej, wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne staje się coraz bardziej potrzebne. W tej sytuacji otwarcie własnego gabinetu psychologicznego może dać Ci nie tylko wiele satysfakcji z pomocy innym ludziom, ale także pewne źródło dobrego dochodu. Jednak, aby to zrobić, potrzebna jest nie tylko pasja, lecz również wiedza i doświadczenie biznesowe. Poniżej znajdziesz 10 kroków, które pomogą Ci otworzyć gabinet psychologiczny i skutecznie go prowadzić.